fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Sukces uczennic z klas Technikum Przemysłu Mody

Z dumą i radością informujemy, że uczennice Kamila Grzybek kl. III TPM, Otylia Para kl. III TPM, Oliwia  Obal kl. IV TPM zakwalifikowały się do drugiego etapu VIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Odzieżowych 
"ODNOWA" 2026 zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Biłgoraju. W drugim etapie konkursu Kamila zdobyła wyróżnienie, a Oliwia zdobyła uznanie i wyróżnienie gościa specjalnego dr inż. Elżbiety Radaszewskiej prodziekana Wydziału Włókiennictwa i Wzornictwa Politechniki Łódzkiej. Celem konkursu jest promowanie kreatywności, ekologi oraz idei ponownego wykorzystania odzieży poprzez nadanie jej nowego charakteru i funkcji. Nasze uczennice wykazały się pomysłowością, talentem oraz zaangażowaniem, tworząc oryginalne sceniczne projekty. Ich prace zostały docenione przez jury za estetykę wykonanie innowacyjność, oraz zgodność z ideą recyklingu. Do sukcesu podczas pokazu konkursowego przyczyniły się modelki Inez Sawczak, Maja Igielska, model Artur Pytka którzy prezentowali wykonane modele. Makijaże i fryzury wykonały Kaja Lelko, Natalia Madej.Dzięki ich umiejętnościom, kreatywności i starannemu wykonaniu prezentowane stylizacje zyskały wyjątkowy charakter i profesjonalny
wygląd. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania swoich pasji. Dziękujemy również opiekunom prac konkursowych p. B. Marek, U. Franczykowskiej, G.Łątka zaangażowanym w przygotowanie i wykonanie modeli. /BM/

Patron naukowy:

Partnerzy:
                                  

banner-szkola-1000-lecia.jpg

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.