Uczniowie klasy czwartej technikum o profilu fotografia i multimedia zapraszają na coroczną wystawę fotograficzną pt. „Fotowieczory”. Odbędzie się ona w dniach 15 i 17 czerwca 2026 roku o godzinie 17:30 w Multimedialnym Centrum Artystycznym (ul. Wałowa 25). Serdecznie zapraszamy!
















