fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Uwaga absolwenci technikum - odbiór dyplomów

Dyplomy i tytuły technika oraz suplementy do dyplomów można odbierać od 27 maja (środa) w godz. 8.00-14.00, w pokoju nr 44 (III piętro)

Patron naukowy:

Partnerzy:
                                  

banner-szkola-1000-lecia.jpg

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 460 gości oraz 0 użytkowników.