fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Sukces w turnieju szachowym

W sesji wiosennej nasza szkoła brała udział w konkursie Konik Szachowy EXTRA zdobywając w kategorii Hetman ponadprzeciętne wyniki – SREBRNA TARCZA. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!! Dyplomy zostaną rozdane podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Opiekunem konkursu w naszej szkole jest p. Monika Płoszaj-Masłyk.

GRATULUJEMY!!!

Patron naukowy:

Partnerzy:
                                  

banner-szkola-1000-lecia.jpg

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.