W sesji wiosennej nasza szkoła brała udział w konkursie Konik Szachowy EXTRA zdobywając w kategorii Hetman ponadprzeciętne wyniki – SREBRNA TARCZA. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!! Dyplomy zostaną rozdane podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Opiekunem konkursu w naszej szkole jest p. Monika Płoszaj-Masłyk.
GRATULUJEMY!!!

















