• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wyniki i podsumowanie całorocznego konkursu "Fotografia Miesiąca - 2019/2020"

Nasi uczniowie (głównie z klas fotograficznych) przez 8 miesięcy pracowali nad projektami fotograficznymi. Konkurs miał charakter cykliczny w postaci comiesięcznych tematów, otrzymywanych początkiem każdego miesiąca. Cieszymy się, że konkurs zyskał tak wielu chętnych, którzy skorzystali z szansy sprawdzenia swoich sił oraz wykorzystania okazji na uzyskanie oceny bardzo dobrej z wiodącego przedmiotu fotograficznego lub na zdobycie dodatkowych punktów z zachowania.

TABELA Z WYNIKAMI – tutaj.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce z liczbą 155 pkt. i oddanym kompletem prac jest Magdalena Kordela z klasy I TFp

 

II miejsce z liczbą 119 pkt. i oddanym kompletem prac jest Michał Babral z klasy III TR

 

III miejsce z liczbą 117 pkt. i oddanym kompletem prac jest Jakub Kania z klasy I TFp

 

Dyplomy dla laureatów oraz nagroda dla zwycięzcy zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

GRATULUJEMY! :)

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.