• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca": marzec-maj pt. „Codzienność w czasach pandemii”

W dniu 1 czerwca 2020 r. komisja w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Siedlik, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie „Codzienność w czasach pandemii” uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujem

  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich miesięcy - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce – Magdalena Kordela, kl. I TFp


 

II miejsce – Jakub Kania, kl. I TFpIII miejsce - Michał Babral kl. III TR

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.