fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Olimpiada Zdrowotna "EKO-TRIATHLON"

W roku szkolnym 2015/2016  wystartowała Olimpiada Interdyscyplinarna  EKO-TRIATHLON. Jest to nowy projekt profilaktyczny skierowany do młodzieży naszej szkoły, który ma na celu m.in.: popularyzację zdrowego i aktywnego stylu życia, kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych, propagowanie roli kultury fizycznej w codziennym życiu oraz wspieranie młodzieży w rozwijaniu pasji i zainteresowań. Olimpiada „EKO-TRIATHLON” składała się z trzech części: a) testu wyboru jednokrotnego złożonego z 50 pytań z zakresu: „Źródło i rola wybranych mikro- i makroelementów oraz witamin w życiu człowieka”, który uczniowie rozwiązywali w dwuosobowych zespołach; b) wpisu na szkolny ekolog  „Ekochemicy” z tematyki ekologicznej i prozdrowotnej (forma wpisu była dowolna: felieton, reportaż, fotostory, sonda, komiks, film, wywiad). c) zawodów sportowych Eurofit oraz CrossFit. Szczegółowe informacje o przebiegu Olimpiady znajdują się na stronie szkoły pod linkiem Ekotriathlon.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.