fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Kim jesteś i kim możesz być?

Niecodzienne warsztaty dla poszukujących czegoś więcej głębiej, szukających sensu życia i swojego miejsca na ziemi. To propozycja dla pełnoletniej młodzieży u progu roku szkolnego 2015/16. Poprowadził to spotkanie ojciec Szymon Popławski z Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego. Zajęcia związane były ściśle z odkrywaniem osobistych zasobów i rozwijaniem ich, umacnianiem własnej tożsamości, która z kolei jest decydująca podczas podejmowanie szczególnie istotnych wyborów życiowych i mierzeniem się z trudnościami. Podczas spotkania pojawiły się elementy treningu rozwoju osobistego, filozofii rozwoju oraz konkretne odniesienie do duchowości chrześcijańskiej (biblijnej) na poziomie neutralnym, uniwersalnym, w którym mogła odnaleźć się również osoba niezwiązana z wiarą. Każdy z uczestników miał możliwość podzielenia się własnymi wnioskami, zaś ci, którzy czuli niedosyt zostali zaproszeni do korespondencji mailowej… I tym sposobem żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi.

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.