fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Klasa II psychologiczna w Ośrodku Adopcyjnym

19.10.2017 r. klasa druga wchodzi w tematykę pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej a co za tym idzie - dziećmi opuszczonymi, osieroconymi  lub pozostawionymi, śledząc ich potencjalne losy. W związku z tym corocznie odwiedzamy Ośrodek Adopcyjny, gdzie pani psycholog Ewa Błaszczak zapoznaje uczniów z procedurami adopcyjnymi, testem potencjalnych rodziców adopcyjnych, szkoleniami dla nich oraz opowiada o różnych historiach adoptowanych dzieci. Za każdym razem wizyta w Ośrodku Adopcyjnym porusza serca i uwrażliwia młodzież na problem sieroctwa a przede wszystkim sieroctwa serc - kiedy rodzice żyją ale z jakichś powodów oddają bądź porzucają swoje dzieci. A. Kuta

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.