W dniu 11.03.2015r. komisja w składzie:
Pani Dyrektor Magdalena Siedlik, Pan Patrycjusz Gąsiorek, Pan Adrian Dzierwa, PaniLucyna Łępa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców oraz wyróżnionych. Pierwsze trzy przyznane miejsca biorą udział w corocznym międzynarodowym konkursie – tym razem w Czechach. Przypominamy, iż dla laureatów pierwszych miejsc z każdej klasy i każdego tematu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.
Lista zwycięzców oraz osób wyróżnionych zakwalifikowana do drugiego etapu konkursu w Czechach Fotografie 2016:
Klasa I TF - temat „Temat dowolny”
Miejsce 1) Karolina Kornaś – praca pt. „Sam w ciemności”,
2) Joanna Łączak – praca pt. „Ślimak”,
3) Kinga Kluzek – praca pt. „Zobaczyć Marzenia”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa I TF - „Camera Obscura – kamera otworkowa”
Miejsce 1) Katarzyna Pietuch, – praca pt. „Rynek w blasku Słońca”,
2) Wiktoria Damian – praca pt. „Nieznajomy”,
3) Natalia Wrona – praca pt. „brak tytułu”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
KlasaIITF - temat „Melancholijny krajobraz”
Miejsce 1) Justyna Świątek – praca pt. „Za mgłą”,
2) Agnieszka Obal – praca pt. „Samotne drzewo”,
3) Magdalena Grzyb – praca pt. „Kraina mrozu”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa II TF - temat „Szkło”
Miejsce 1) Monika Zając, – praca pt. „Szklana pułapka”,
2) Kornelia Cygan – „Tendencja spadkowa”,
3) Aneta Szumlańska – praca pt. „Magiczny kieliszek”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa IIITF - temat „Makroświat”
Miejsce 1) Iwona Migda – praca pt. „Próby ognia”,
2) Kinga Budyn – praca pt. „Spójrz na to inaczej”,
3) Justyna Kalicka – praca pt. „Motyl”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa III TF - „Świat jest nasz”
Miejsce 1) Paulina Król, – praca pt. „Świat jest w naszych rękach”,
2) Olga Nawracaj – praca pt. „Człowiek, pokój, świat”
I miejsce | II miejsce |
Klasa IVTF - temat „Minimalizm”
Miejsce 1) Kamila Kożuch – praca pt. „Jeden w bieli”,
2) Anna Dobrzańska – praca pt. „Ciemniejsza strona kawy”,
3) Sylwia Korczewska – praca pt. „Zapach”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Klasa IVTF - „Studium ludzkiego ciała”
Miejsce 1) Paulina Kozioł, – praca pt. „Uwięziony”,
2) Nel Niezgoda – praca pt. „Fascynacja”,
3) Paulina Szewc – praca pt. „Amerykański sen”.
I miejsce | II miejsce | III miejsce |
Za zwycięzców trzymamy kciuki w dalszym etapie!
Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w poszukiwaniu foto inspiracji.